„Energija-Orakulas“ namuose pralaimėjo Jelgavos ledo ritulininkams

„Energija-Orakulas“ nusileido varžovams iš Latvijos
Alfredo Pliadžio nuotr. / „Energija-Orakulas“ nusileido varžovams iš Latvijos
0

Elektrėnų „Energija-Orakulas“ atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato varžybose 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Vilniuje nusileido Jelgavos „Zemgale“ komandai.

Po antrojo kėlinio, kai rezultatas latvių naudai buvo 2:0 vyriausiasis „Energijos-Orakulo“ treneris Rimantas Sidaravičius teigė, jog šis rezultatas visada pataisomas. „Trečią kėlinį turime sužaisti taip, tarsi žaistume paskutines 30 sekundžių“, – kalbėjo treneris.

Pastabų sulaukė ir puolėjas Povilas Verenis grįžęs į Lietuvą iš Sankt-Peterburgo. „Povilai, nejaugi manai, kad čia atvažiuosi ir visiškai nesistengdamas sužaisti. Kiekvienas geras puolėjas per kėlinį turi susikurti geras 3-4 atakas“, – pastabų negailėjo R. Sidaravičius.

Į šias pastabas dėmesį atkreipė visa komanda: P. Verenis trečiajame kėlinyje verždamasis uždirbinėjo varžovams baudos minutes, o komandos draugai tuo užsikrėtė.

Deja, to nepakako. Po rungtynių R. Sidaravičius, paklaustas, kodėl rungtynės buvo pralaimėtos pastebėjo, kad negalima laimėti, kai tik kas antras metimas skrieja į vartų plotą. Taip pat treneris pastebėjo, jog komanda iki šiol neatsikrato įpročio rinktis visiškai nereikalingas baudos minutes.„Energijai-Orakului“ įvartį pelnė Aurelijus Kriščiūnas (45:58) po Šarūno Suchomlino ir Karolio Kubiliaus perdavimo.