Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2015 07 28 /23:18

Lietuvos beisbolo rinktinė po gražios ir atkaklios kovos nusileido Austrijai – 7:9

Po skaudaus pralaimėjimo švedams lietuviai neturėjo daug laiko atsitiesti. Kitu Lietuvos rinktinės varžovu tapo turnyro šeimininkai austrai, kuriuos palaikė triukšmingi ir puikiai beisbolo taisykles išmanantys vietiniai sirgaliai.
Lietuvos beisbolo rinktinės vyrai
Temos: 2 Lietuva Beisbolas

Austrijos rinktinę treniruoja specialistas iš Japonijos Hiro Sakanashi. Jam padeda amerikietis Danny Hallas ir kubietis Arianas Quirantesas. Dauguma Austrijos rinktinės žaidėjų žaidžia vietiniame čempionate.

Pirmadienio rungtynėse Austrijos rinktinė įtikinamai susitvarkė su lenkų pasipriešinimu ir laimėjo 13:1. Austrai laikomi šio turnyro favoritais. 2013 metų Europos čempionato B diviziono finale jie pralaimėjo tik Rusijos rinktinei, patekusiai į pajėgiausių komandų A divizioną.

Pirmuoju metiku šiose varžybose Lietuvos rinktinės treneris Virmidas Neverauskas pasirinko patyrusį kaunietį Marijų Dargį.

Tiesioginę Lietuvos beisbolo rinktinės ir Austrijos varžybų transliaciją galite stebėti čia: http://www.laola1.tv/de-at/live/oesterreich-litauen/360883.html

Po pirmo kėlinuko puikiai sužaidę lietuviai išsiveržė į priekį ir nuramino šėlstančius austrų sirgalius. Antrajame dar du sėkmingi epizodai ir lietuviai priekyje jau 4:0.

Austrai du kartus sėkmingai apibėgo bazes ir sušvelnino rezultatą 2:4.

Trečiajame kėlinyje Tomas Jankoitis puikiai pavogė antrąją bazę, tačiau pelnyti taškų nepavyko. Austrai atsakė vienu tašku. Rezultatas tapo 4:3.

Ketvirtajame kėlinyje austrai perėmė iniciatyva ir treneris V.Neverauskas nusprendė metiko vietą perleisti Edvardui Matusevičiui. Austrai pirmavo 6:4.

Lietuviai atlaikė austrų spaudimą. Rezultatas buvo lygus 6:6, tačiau austrai pasinaudojo keliomis lietuvių klaidomis ir išsiveržė į priekį. Po aštuntojo kėlinio persvara tik 7:9.

Deja, bet lietuviams nepavyko surengti paskutinio puolimo sėkmingai. Po puikios kovos Lietuvos beisbolo rinktinė visgi turėjo pripažinti turnyro šeimininkų ir favoritų pranašumą.

Lietuva gali didžiuotis savo beisbolo didvyriais.