2010 06 10

Europos buriavimo čempionate Gintarė Sheidt nukrito į šeštą vietą

Estijoje tęsiasi atvirasis Europos buriavimo čempionatas „Laser Radial“ ir „Laser Standrd“ klasėse. Po trečiadienį vykusių septintojo ir aštuntojo plaukimų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė Gintarei Sheidt su 41 baudos balu nukrito į šeštą vietą iš penktosios.
Gintarė Volungevičiūtė po finišo
Gintarė Sheidt / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Buriavimas

Septintame plaukime Lietuvos buriuotoja finišavo septinta, o aštuntame užėmė dešimtą vietą. Čempionato lyderės poziciją sutvirtino abu plaukimus (iš viso jau keturis) laimėjusi kroatė Tina Mihelič (11 balų), lenkianti britę Charlottę Dobson (29 b.) bei į trečią poziciją pakilusią belgę Evi Van Acker (po 30 balų).

17-ą ir devintą vietas trečiadienio plaukimuose užėmusi Aušra Milevičiūtė su 80 baudos balų liko 22 vietoje, o trečia pirmenybėse dalyvaujanti lietuvė Viktorija Andrulytė su 131 baudos balu iš 48 pozicijos pakilo į 38-ąją tarp 88-ių sportininkių. Vienuoliktą vietą jaunimo pirmenybių (iki 21 metų) įskaitoje užimanti V.Andrulytė septintame plaukime užėmė net antrą vietą, o aštuntame finišavo 23-a.

Vienintelis iš lietuvių vyrų „Laser Standard“ klasėje startavęs Rokas Milevičius po septynių įskaitinių plaukimų iš aštuonių turi 145 baudos balus ir nukrito į 77 vietą (buvo 63-as) tarp 144 dalyvių. Jis septintame plaukime buvo 34-as, o aštuntame – tik 43-ias (prasčiausia vieta).

Po keturių varžybų dienų lyderiauja keturis plaukimus iš aštuonių laimėjęs australas Tomas Slingsby (18 b.), lenkiantis kroatą Tončį Stipanovičių (27 b.) bei austrą Andreasą Gerlitzerį (31 b.).