2011 07 13

Europos čempionate Lietuvos žolės riedulininkės kovos dėl 5–8 vietų

Antruoju pralaimėjimų aštuonių komandų Europos jaunių (iki 18 metų) antrojo diviziono merginų žolės riedulio čempionato Čekijos sostinėje B grupės varžybas baigė ir dėl 5–8 vietų kovą toliau tęs Lietuvos rinktinė. Ketvirtadienį lietuvaičių varžovėmis bus ukrainietės, o penktadienį – lenkaitės.
Žolės riedulys
Žolės riedulys. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Žolės riedulys

Pirmenybių pusfinalyje dėl medalių kovos Rusijos ir Čekijos bei Italijos ir Velso komandos.

Antradienį lietuvaitės (1 tšk.) 0:1 (0:1) nusileido pirmą pergalę iškovojusioms Šveicarijos (3 tšk.) bendraamžėms, kurios B grupėje užėmė trečiąją vietą. Pergalingą įvartį nugalėtojoms pelnė Lisa Schnyder (11 min.).

B grupės varžybas laimėjo Čekijos (7 tšk.) riedulininkės, 1:0 (1:0) privertusios pasiduoti antrojoje pozicijoje likusias Velso (6 tšk.) jaunes.

Keturių komandų A grupės varžybas laimėjo Italijos (7 tšk.) rinktinė, antradienį 1:0 (0:0) nugalėjusi antrąją vietą užėmusią Rusijos (6 tšk.) komandą.

Trečiąja pozicija grupėje tenkinosi Lenkijos (4 taškai) riedulininkės, 2:1 (0:0) nugalėjusios taškų nepelniusią autsaiderę Ukrainos komandą.