2014 07 11

Europos dviračių čempionato starte geriausiai sekėsi Mildai Jankauskaitei

​Ketvirtadienį Šveicarijoje startavo jaunių ir jaunimo Europos dviračių plento čempionatas. Pirmosios prie starto linijos stojo moterys iki 23 metų, kurioms Niono miesto gatvėmis atskirto starto lenktynėse reikėjo įveikti 26,9 km.
Milda Jankauskaitė
Milda Jankauskaitė / Tomo Gaubio nuotr.

Geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Mildai Jankauskaitei, kuri trasą įveikė per 42 minutes ir finišavo 13-oje pozicijoje. Europos čempione tapo vokietė Mieke Kroger, kuri trasoje užtruko 40 min ir 17 sek, antra liko prancūzė Severine’a Eraud ( + 3 sek), o trečia šveicarė Ramona Forchini (+ 5 sek).

Kitos dvi lietuvės Rasa Pocytė ir Žavinta Titenytė pasidalino 21-22 vietas ir atitinkamai nuo lyderės atsiliko 2 min ir 41 sek bei 2 min ir 58 sek.

Ketvirtadienį taip pat  atskiro starto lenktynėse startavo ir jauniai. Lietuviai neprilygo savo varžovams ir liko toli nuo nugalėtojų. Europos čempionu tapo vokietis Lennardas Kamna, kuris 26,9 km įveikė per 35 min ir 35 sek, antras liko prancūzas Corentinas Ermenaultas (+ 27 sek), trečias – Tobiasas Fossas (+ 36 sek)

Iš mūsiškių geriausiai sekėsi Lietuvos čempionui Martynui Stasikėliui, kuris nugalėtojui nusileido 3 min 15 sek ir finišavo 51-oje pozicijoje. Gerardas Seniūnas liko 62-as (+ 3 min 54 sek), Venantas Lašinis - 65-as (3 min 59 sek)

Penktadienį prie atskiro starto linijos taip pat stos jaunės Milda Aužbikavičiūtė, Ema Manikaitė ir Ernesta Strainytė. Vaikinų iki 23 metų garbę gins Lietuvos dviračių plento čempionu grupinėse lenktynėse tapęs Paulius Šiškevičius.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius