-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2011 06 21

Europos mažųjų dviračių kroso čempionato bendrojoje įskaitoje Vilma Rimšaitė tebėra penkta

Sėkmingai Europos mažųjų dviračių kroso (BMX) pirmenybių dviejuose etapuose Anglijoje pasirodė bei penktąją vietą bendrojoje sezono įskaitoje su 152 įskaitiniais taškais moterų elito grupėje tarp 45 dalyvių išsaugojo Vilma Rimšaitė.
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / Augusto Četkausko nuotr.
Temos: 1 Vilma Rimšaitė

Devintajame etape 28-erių metų šiaulietė pusfinalyje užėmė septintąją vietą bei pelnė 13 įskaitinių taškų.

Šiek tiek sėkmingiau V.Rimšaitei susiklostė dešimtojo etapo lenktynės, kuriose ji finišavo šešta bei savo kraitį papildė 10 taškų.

Čempionato lyderės pozicijoje – Prancūzijos sportininkė Manon Valentino (206 tšk.), lenkianti tautietę Magalie Pottier (194 tšk.), čekę Janą Horakovą (172 tšk.) bei prancūzę Evą Ailloud (155 taškai).

Du baigiamieji Senojo žemyno mažųjų dviračių kroso čempionato etapai liepos mėnesį vyks Olandijoje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?