2014 07 23

Europos universitetų sporto žaidynių starte – LEU rankininkų nesėkmė

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rankininkams nepavyko pergalingai startuoti antrosiose Europos universitetų sporto žaidynėse. Pirmojoje A grupės dvikovoje mūsų šalies atstovai rezultatu 21:29 (12:16, 9:13) nusileido Ankaros Gazi universiteto komandai iš Turkijos.
Rankinio rungtynės
Rankinio rungtynės / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Karolio Kaladinsko auklėtiniai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmųjų penkių minučių turėjo trapų pranašumą 3:1. Visgi turkams sutankinus gynybą mūsiškiai vis rečiau rasdavo kelių varžovų vartų link ir įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui švieslentėje degę skaičiai jau rodė Gazi universiteto pranašumą 4:7.

Pažadinti lietuvius pabandė Tomas Bernatavičius, kuris taikliu galingu smūgiu į dešinįjį viršutinį vartų kampą sumažino varžovų pranašumą. Netrukus LEU rankininkai turėjo puikią progą dar labiau priartėti, tačiau Tadas Jurelevičius greitoje atakoje nesugebėjo pramušti turkų vartininko gynybos, o varžovai į tai atsakė dviem tiksliais metimais – 5:9.

Mūsiškiams sunkiai sekėsi stabdyti greitas turkų kontraatakas ir 29-ąją rungtynių minutę po vienos jų Can Celebi padidino varžovų pranašumą iki rekordinio – 10:16. Prieš rungtynių pertrauką LEU rankininkams pavyko rezultatą kiek sušvelninti ir į rūbinę jie išėjo turėdami 4 įvarčių deficitą – 12:16.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai tęsė sėkmingą atkarpą ir 36-ąją rungtynių minutę priartėjo iki dviejų įvarčių – 15:17. Tačiau tada vėl į darbą kibo Can Celebi, po kurio kelių iš eilės sėkmingų epizodų puolime turkai atstatė po pirmojo kėlinio turėtą pranašumą – 18:22.

Panašus skirtumas tarp komandų laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Visgi paskutines penkias antrojo kėlinio minutes sėkmingai greitajame puolime žaidę turkai dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė pelnytą pergalę.

Rezultatyviausiai Gazi universiteto gretose rungtyniavo po 7 įvarčius pelnę Can Celebi, Ugur Erceylan ir Mert Makasoglu. LEU komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 6 įvarčius pelnęs Vaidas Trainavičius, 5 įvarčiai Andriaus Kliorės sąskaitoje.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius