2014 04 13

Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje finišavo 47-as

112-ą kartą sekmadienį Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse Paryžius-Rubė 47-ąją vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.

257 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 6 minutes bei 42 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Nikiui Terpstrai, finiše aplenkusiam vokietį Johną Degenkolbą ir šveicarą Fabianą Cancellarą:

1. Niki Terpstra (Olandija) 6 val. 09 min. 01 sek.
2. John Degenkolb (Vokietija) atsiliko 20 sek.
144.Bradley White (JAV) 27:46

Tarp 46 lenktynių distancijos nebaigusių dviratininkų buvo ir Aidis Kruopis („Orica GreenEdge“).