2015 09 02

Gediminas Bagdonas vienuoliktajame „Vuelta a Espana“ etape finišavo toli nuo lyderių

70-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių vienuoliktajame etape „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 166-as
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.

Lietuvos dviratininkas trečiadienį 138 km distancijos finiše net 31 minute bei 57 sekundėmis atsiliko nuo etapą laimėjusio ispano Mikelio Landos.

1 minutę ir 22 sekundes ispanui pralaimėjęs italas Fabio Aru užėmė antrą vietą, o dar po 18 sekundžių trečias finišavo amerikietis Ianas Boswellas:

1. Mikelas Landa (Ispanija) 4 val. 34 min. 54 sek.
2. Fabio Aru (Italija) atsiliko 1 min. 22 sek.
175.Martinas Velitsas (Slovakija) 35:07

Bendrojoje įskaitoje paskutinę 175-ąją poziciją užimantį G. Bagdoną nuo lyderiu tapusio italo Fabio Aru skiria jau 2 valandos 39 minutės bei 4 sekundės: