2013 08 21

Gediminas Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo aštuonioliktas

78-ą kartą Belgijoje vykusiose „GP Stad Zottegem“ klasikinėse dviratininkų lenktynėse aštuonioliktą vietą užėmė „Team Differdange – Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.
Dviratininkai į paskutinę kelionę išlydėjo kelyje žuvusį draugą
Dviračių lenktynės / Antano Minkevičiaus nuotr.

181,7 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 16 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui Blažui Jarcui, aplenkusiam belgą Borisą Droną ir olandą Wouterį Molą:

1. Blaž Jarc (Slovėnija) 4 val. 05 min. 16 sek.
29. Sjef De Wilde (Belgija) 9:04

Tarp bemaž pusantro šimto lenktynių nebaigusių dviratininkų buvo du lietuviai – Egidijus Juodvalkis („Crelan-Euphony“) bei Vytautas Kaupas („Team Differdange – Losch“).