2015 08 26

Gėdingas finišas: per anksti švęsti pradėjusi dviratininkė Daiva Tušlaitė liko antra

19-ą kartą Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkių lenktynėse „Trophee d'Or Feminin“ antrąją vietą trečiajame etape užėmė „Inpa Sottoli Giusfredi“ komandos narė Daiva Tušlaitė, finišavusi kartu su etapo nugalėtoja belge Anisha Vekemans.
Daiva Tušlaitė
Temos: 1 Daiva Tušlaitė

Lietuvė po paskutinio posūkio pamanė, kad kerta finišo juostą ir kėlė pergalingai rankas į viršų, tačiau jos klaida pasinaudojo belgė A.Vekemans ir aplenkė lietuvę finišuodama pirma.

Penkiolikta šiame etape buvo Gabrielė Jankutė, o trečioji Lietuvos atstovė – Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) – užėmė 20-ą vietą.

Pastarosios dvi Lietuvos dviratininkės 88,5 km etapo lyderėms finiše pralaimėjo 21 sekundę:

1. Anisha Vekemans (Belgija) 2 val. 20 min. 44 sek.
2. Daiva Tušlaitė tas pats laikas
3. Lara Vieceli (Italija) atsiliko 3 sek.
4. Hanka Kupfernagel (Vokietija) 3
5. Aude Biannic (Prancūzija) 3 ...
15. Gabrielė Jankutė 21 ...
20. Rasa Leleivytė 21 ...
114.Liliana Jesus (Portugalija) 27:34

Po prologo bei trijų etapų D. Tušlaitė lenktynių bendrojoje įskaitoje pakilo į 11-ą vietą, R. Leleivytė – 37-a, o G. Jankutė – 91-oje pozicijoje.