2016 08 30

Gediminas Bagdonas dešimtajame „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etape finišavo 124-as

71-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių dešimtajame etape 124-as finišavo Prancūzijos „Ag2r La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.

Pirmadienį 188,7 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 21 minutę bei 43 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui kolumbiečiui Nairo Quintanai, aplenkusiam olandą Robertą Gesinką ir britą Christopherį Froome'ą:

1. Nairo Quintana (Kolumbija) 4 val. 50 min. 31 sek.
2. Robertas Gesinkas (Olandija) atsiliko 24 sek.
179.Fabrice'as Jeandesbozas (Prancūzija) 32:26

Bendrojoje įskaitoje G.Bagdonas pakilo į 139-ą vietą iš 144-os, tačiau nuo naujojo lenktynių lyderio kolumbiečio Nairo Quintanos lietuvį skiria jau 1 valanda 40 minučių bei 1 sekundė: