2011 11 20

Gintarė Venčkauskaitė pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse užėmė 11 vietą

Argentinoje vykstančiame planetos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate devyniolikmetė Gintarė Venckauskaitė užėmė 11 vietą tarp 36 merginų finalo dalyvių.
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / sportas.info nuotr.

Vienintelė Lietuvos atstovė surinko 5 148 taškus.

G.Venckauskaitė fechtavimosi varžybose buvo tik 27-a (784 tšk.), plaukime užėmė 23-ią vietą (1 096 tšk.), taip pat 23-ia liko jojimo (1 080 tšk.) varžybose bei nugalėjo kroso ir šaudymo (2 224 tšk.) rungtyje.

Planetos jaunimo čempionės titulą apgynė vengrė Sarlota Kovacs (5 380 tšk.), kuri rugsėjį laimėjo ir šios amžiaus grupės Europos čempionatą. Sidabras atiteko rusei Alisei Fachrutdinovai (5 332 tšk.), bronza – britei Freyjai Prenticei (5 316 taškų), kuri prieš metus Vengrijoje vykusiose pirmenybėse buvo antra.