2010 05 03

„Gintarinės poros“ nugalėtojai – Vėželis ir Chatkevičiūtė

Kaune savaitgalį vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose pirmąją vietą iškovojo Lietuvos čempionai Kauno „Sūkurio“ klubo šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė.
Šįkart projekto dalyviams teko pristatyti skirtingų profesijų atstovus. Magija ir burtai nepadėjo J.Jurevičiui ir V.Kunauskaitei – pora turėjo atsisveikinti su projektu.
Kauno „Sūkurio“ klubo šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Trečiąją vietą šiose varžybose pelnė Kauno klubo „Kaspinas“ atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė.

Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybose Kauno „Toro“ sportininkai Gediminas Grigonis ir Agnė Malinauskaitė užėmė šeštąją vietą.

Pasaulio reitingo ir 45-ųjų tarptautinių varžybų „Gintarinė pora“ rezultatai ir protokolai skelbiami Lietuvos sportinių šokių federacijos svetainėje dancesport.lt bei spaeker.de

Seule (Korėja) vykusiame pasaulio jaunimo standartinių šokių čempionate Lietuvos atstovai Ivanas Kazakevičius ir Jurga Gustaitė (Kauno „Sūkurys“) užėmė 21-ąją, o Žymantas Kučikas ir Agnė Pečeliūnaitė (Panevėžio „Rumba“) 22-ąją vietas.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 59 poros. Aukso medalius laimėjo Rusijos atstovai Igoris Kruglovas ir Olga Ščerbina. Visas čempionato protokolas – spaeker.de