Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gintros“ riedulininkės apgynė Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionių titulą

Šiaulietės pranoko tradicines savo varžoves Vilniaus „HFTC-Tauras“ riedulininkes
Martyno Pociaus nuotr. / Šiaulietės pranoko tradicines savo varžoves Vilniaus „HFTC-Tauras“ riedulininkes
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasibaigė 2011 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionatas. Čempionatą užtikrintai laimėjo Šiaulių „Gintros-Strektė-Uni“ riedulininkės, kurios viso čempionato metų demonstravo užtikrintą žaidimą.

Šiaulietės iškovojo visas 12 pergalių, pelnė 72 įvarčius ir praleido tik 12.

Didesnį susidomėjimą sukėlė varžybos dėl išlikimo elitiniame divizione, kur kovojo sostinės „Žuvėdra-Tauras“ ir Šiaulių „Klevo“ komandos. Po atkaklaus čempionato paskutinio rato Vilniaus komandai vis dėlto pavyko išlikti „A“ divizione, o Šiaulių komandos vietą kitais metais užims Kelmės „Kelmė“, kuri „B“ diviziono finale dėl kelialapio po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Lidvijos“ riedulininkes.

Paskutinio turo rezultatai:

A divizionas

Šiaulių SM „Klevas-1“– Širvintų „Inta“ 3:1
Vilniaus „HFTC-Tauras“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 5:1
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ – Šiaulių SM„Klevas-1“ 6:1
Širvintų „Inta“ – Vilniaus „HFTC-Tauras“ 3:3
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“– Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 5:2
Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ – Šiaulių SM „Klevas-1“ 5:1
Širvintų „Inta“ – Šiaulių„Gintra-Strektė-Universitetas“ 1:9
Šiaulių SM„Klevas-1“ – Vilniaus „HFTC-Tauras“ 1:2
Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ – Širvintų „Inta“ 1:0
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ – Vilniaus „HFTC-Tauras“ 8:1

B divizionas

Kelmės „Kelmė“ – Širvintų SM 9:0
Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“ – Šiaulių „Lidvija“ 3:5
Dėl 3–4 vietos: Širvintų SM – Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“ 7:1
Dėl 1–2 vietos: Kelmės „Kelmė“ – Šiaulių „Lidvija“ 2:1

Galutinė rikiuotė:

1. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
2. Vilniaus „HFTC-Tauras“
3. Širvintų „Inta“
4. Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“
5. Šiaulių SM „Klevas-01“
6. Kelmės „Kelmė“
7. Šiaulių „Lidvija“
8. Širvintų SM
9. Šiaulių „Šiauliai“
10. Šiaulių SM „Klevas-2“
11. Kauno „Tauras-Veršvai“

A diviziono geriausios žaidėjos:

Vartininkė: Viktorija Vileikytė („Gintra–Strektė–Universitetas“)
Gynėja: Evelina Macijauskaitė („HFTC–Tauras“)
Puolėja: Aistė Garbatavičiūtė („Inta“)

B diviziono geriausios žaidėjos:

Vartininkė: Viktorija Tomkutė („Šiauliai“)
Gynėja: Rasa Daujotienė („Lidvija“)
Puolėja: Rimantė Andriulytė („Kelmė“)
Perspektyviausia žaidėja: Žiedūnė Ramonaitė (Širvintų SM)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką