2010 05 14

Dviratininkų lenktynių „Giro d'Italia“ penktą etapą Konovalovas baigė 126-as

Prestižinių dviratininkų lenktynių „Giro d'Italia“ penktajame etape ketvirtadienį finišavo 126-as, tačiau bendrojoje įskaitoje iš 65-os vietos į 63-ią pakilo komandos „Cervelo Test Team“ narys Ignatas Konovalovas.
Bendrojoje įskaitoje I. Konovalovą nuo lenktynių lyderio italo Vincenzo Nibalio tebeskiria 9 minutės bei 16 sekundžių.
Bendrojoje įskaitoje I.Konovalovą nuo lenktynių lyderio italo Vincenzo Nibali tebeskiria 9 minutės bei 16 sekundžių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas 162 km distancijoje vos keturias sekundes pralaimėjo penktojo etapo nugalėtojui prancūzui Jerome'ui Pineau, kuris distanciją įveikė per 3 val. 45 min. 59 sek.

Bendrojoje įskaitoje I. Konovalovą nuo lenktynių lyderio italo Vincenzo Nibali tebeskiria 9 minutės bei 16 sekundžių.