2010 05 31

Lenktynių „Giro d'Italia“ paskutinį etapą Konovalovas baigė šeštas

Sekmadienį Italijoje pasibaigusių prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ paskutinį, dvidešimt pirmąjį, etapą komandos „Cervelo Test Team“ narys Ignatas Konovalovas baigė šeštas ir bendrojoje įskaitoje užėmė 106-ą vietą tarp 139-ių finišavusiųjų.
Nugalėtoju tapo italas Ivanas Basso
Nugalėtoju tapo italas Ivanas Basso. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bendrojoje lenktynių įskaitoje I.Konovalovas nuo antrą pergalę šiose lenktynėse po ketverių metų iškovojusio italo Ivano Basso, kuris sekmadienį finišavo 15-as, atsiliko 3 valandomis 40 minučių ir 16 sekundžių.

15 km asmeninių lenktynių laikui nuotolį Lietuvos dviratininkas numynė per 20 minučių 42 sekundes ir etapo nugalėtojui švedui Gustavui Erikui Larssonui pralaimėjo 23 sekundes.