2009 05 14

„Giro d'Italia“ penktame etape Konovalovas užėmė 60-ą vietą

Prestižinių „Giro d'Italia“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape trečiadienį 60-ą vietą užėmė ir bendroje įskaitoje į 57-ąją poziciją iš 61-osios pakilo „Cervelo TestTeam“ ekipos narys Ignatas Konovalovas.
I.Konovalovas bendroje įskaitoje Italijos lenktynėse pakilo į 57-ą vietą.
I.Konovalovas bendroje įskaitoje Italijos lenktynėse pakilo į 57-ą vietą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

125 km etape kalnuose Lietuvos dviratininkas 5 minutes bei 42 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui rusui Denisui Menšovui.

Bendrojoje įskaitoje Lietuvos dviratininkas 12 minučių ir 41 sekundę atsilieka nuo naujo lenktynių lyderio italo Danilo Di Lucos, kuris trečiadienį finišavo antras.