2016 08 27

Ignatas Konovalovas daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė 15-ąją vietą

Prancūzijoje pasibaigusiose penkių dienų dviratininkų lenktynėse „Tour du Poitou Charentes“ FDJ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas galutinėje rikiuotėje užėmė 15-ą vietą, o „Delko Marseille Provence KTM“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius liko 51-as.
Ignatas Konovalovas
Ignatas Konovalovas / Alfredo Pliadžio nuotr.

5 pasaulio reitingo taškus iškovojęs I. Konovalovas nuo lenktynes laimėjusio prancūzo Sylvaino Chavanelio, kuris šiose lenktynėse triumfavo ir 2014 metais, atsiliko 1 minute ir 46 sekundėmis, o E. Šiškevičius nugalėtojui pralaimėjo 5 minutes bei 16 sekundžių:

1. Sylvainas Chavanelis (Prancūzija) 15 val. 31 min. 11 sek.
2. Wilco Keldermanas (Nyderlandai) atsiliko 30 sek.
117. Dorianas Godonas (Prancūzija) 30:44

Penktadienį penktąjį 171,3 km etapą laimėjo italas Sonny Colbrelli (4:03:42). Kartu su pagrindine grupe finišavęs I.Konovalovas užėmė 39-ą vietą, o 2 minutes ir 34 sekundes etapo nugalėtojui pralaimėjęs E.Šiškevičius finišo liniją kirto 68-as tarp 117-os finišavusių dviratininkų.