2016 02 08

Imtynininkas Mindaugas Mizgaitis Vengrijoje iškovojo bronzą

Vengrijoje vykusiame tarptautiniame graikų–romėnų imtynių „Grand Prix“ turnyre Mindaugas Mizgaitis užėmė trečią vietą.
Mindaugas Mizgaitis
Mindaugas Mizgaitis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pasak pranešimo, kvalifikacinėje svorio kategorijoje iki 130 kg (14 dalyvių) imtyje Pekino (Kinija) olimpinių žaidynių prizininkas įveikė rumuną Tiberijų Barbazaną ir pateko į ketvirtfinalį. Kitame etape M. Mizgaitis susitiko su Qiang Mengu iš Kinijos ir nusileido būsimam turnyro nugalėtojui rezultatu 4:6.

Paguodos varžybose Lietuvos imtynininkas anksčiau laiko patiesė du vengrus – Arnoldą Papą bei Ferencą Almasį ir iškovojo turnyro bronzą.

Aleksandras Kazakevičius svorio kategorijoje iki 85 kg (21 dalyvis) užėmė penktą vietą. Londono olimpinių žaidynių prizininkas įveikė rumuną Doriną Constantiną Pirvaną ir Joną Anderseną iš JAV, tačiau pusfinalyje nusileido lenkui Damianui Janikowskiui, o kovoje dėl bronzos minimaliu rezultatu 1:2 pralaimėjo ukrainiečiui Jurijui Škriubui.

„Grand Prix“ graikų-romėnų imtynių turnyre Vengrijoje kovojo 144 atletai iš 20 valstybių.