Istorinė Latvijos tenisininko pergalė

E.Gulbis iškovojo pirmą pergalę ATP serijos turnyre
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / E.Gulbis iškovojo pirmą pergalę ATP serijos turnyre.
Šaltinis: BNS
0

Pirmą pergalę per savo karjerą ATP serijos teniso turnyre iškovojo 21 metų Ernestas Gulbis. Sekmadienį latvis „Delray Beach International Tennis Championships“ turnyro JAV vienetų varžybų finale per 80 minučių 6:2, 6:3 sutriuškino antrąją raketę 31 metų kroatą Ivo Karlovičių.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojui, kuris šiame turnyre nepralaimėjo nė vieno seto, atiteko 75 700 JAV dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Finalą pralaimėjęs Kroatijos tenisininkas tenkinosi 39 780 dolerių piniginiu prizu bei 150 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo amerikiečiai dvyniai Bobas ir Mike'as Bryanai. Jie finale 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokiečio Philippo Marxo bei slovako Igorio Zelenay duetą.