Sekmadienis
2015.03.29
@Jurgita Lapienytė Retai gražus lietuviškas filmas, o ir erotikos daugiau nei "50 Shades of Grey". Rekomenduoju Sangailės vasarą #15min t.co/q5WzLKN..
@Audrius Ožalas Leos Caraxas kalba nedaug, linkęs viską palikti filmams. Susitikimas po "Šventųjų motorų". #kinopavasaris #15minlt t.co/CNTYiC0..
@V.Grigaliūnaitė Tai vertas ar ne Valdemaras Tomaševskis Vilniaus rajono garbės piliečio vardo? #15minlt t.co/7r70Jll..
Vilnius +4°
Daugiau Orai.lt

Jau nebejuokinga: 103 kartus užgesusi Sočio olimpinė ugnis dabar jau „žudo“ ir olimpinius fakelus

Atvira liepsna deganti olimpinė ugnis
youtube.com / Atvira liepsna deganti olimpinė ugnis
A A
Šaltinis: 15min.lt

Iš pradžių stebinę Sočio žaidynių olimpinių fakelų ir olimpinės ugnies užgesimai po dviejų mėnesių jau tapo įprastu dalyku. Ir net pajuokos objektu. Spalio 7-ąją Rusijoje startavusi olimpinės ugnies estafetė jau skaičiuoja šimtus incidentų su olimpine ugnimi. Prie užgęstančios olimpinės ugnies jau pripratę estafetės organizatoriai pradėjo naują skandalų etapą – fakelai dabar ne gęsta, o dega lyg laužai. Ir net sudega.

 "Prisijunkite prie beveik 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE."

103 kartus – tiek jau buvo užgesusi olimpinė ugnis estafetės metu Rusijoje. Samaros mieste neseniai sulaukta kitokio pobūdžio skandalo – užsidegusį fakelą pagalbininkams reikėjo gesinti specialiomis ugniai atspariomis marškomis, tačiau fakelas degė net ir po bandymų jį gesinti. Kaip teigiama, po šio incidento „olimpinės ugnies nešimo aparatas“ tapo neremontuotinas.

Incidentas Samaroje įvyko gruodžio 25-ąją. Vaizdo įraše matyti, kad estafetės dalyvis „perdavė“ ugnį kitam bėgimo dalyviui. Pastarojo fakelas iš pradžių degė gerai. Tačiau po kurio laiko fakelą apėmė atvira liepsna, o estafetės dalyvis net nežinojo, ką daryti – ugnis siekė jo pirštines.

Estafetės savanoriai perėmė iš bėgimo dalyvio degantį fakelą ir padėjo ant žemės, o organizatoriai atsinešė maršką, kad sugebėtų užgesinti ugnį.

„Žinoma, tai tikrai nepateks į žinias“, – juokėsi šią istoriją filmavę samariečiai. Problemos su olimpine ugnimi Rusijoje jau tapo anekdotais ir įvairias juokeliais.

VIDEO: Dar vienas skandalas su olimpine ugnimi Rusijoje
Peržiūrėti video youtube.com
VIDEO: Dar vienas skandalas su olimpine ugnimi Rusijoje
Peržiūrėti video youtube.com
Komentarai: 59
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą