2014 08 09 /15:23

Jevgenijus Šuklinas ir Ignas Navakauskas pateko į pasaulio čempionato finalus

Šeštadienį Maskvoje tęsėsi Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Į finalus pateko baidarininkas Ignas Navakauskas ir kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.
Jevgenijus Šuklinas iškovojo sidabrą
Jevgenijus Šuklinas iškovojo sidabrą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Baidarininkas Ignas Navakauskas trečiajame 200 metrų distancijos pusfinalyje finišavo antras ir automatiškai užsitikrino vietą finale. Lietuvis finišavo per 34,232 sek. ir savo plaukime nusileido tik švedui Petteriui Menningui (34,171 sek.).

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas laimėjo antrąjį 200 metrų distancijos pusfinalį. Lietuvis nuotolį įveikė per 38,320 sek. Antras liko rusas Aleksėjus Korovaškovas (38,585 sek.).

Sprinto – 200 m – rungties pusfinalyje šeštadienį sėkmingai pasirodė bei sekmadienį finale dėl medalių kovos baidarininkai Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas.

Vyrų dviviečių baidarių trečiame 200 m pusfinalio plaukime lietuviai (31,102 sek.) užėmė antrą vietą, pralaimėję tik tituluotiems vokiečiams Ronaldui Rauhe'ui bei Tomui Liebscheriui (30,442 sek.).

Vokietijos bei Lietuvos baidarininkai šiame pusfinalio plaukime aplenkė įgulas iš Lenkijos, Baltarusijos, Belgijos, Kirgizijos, Kinijos, Tailando bei Meksikos.