2010 04 04

Jubiliejinėse NHL rungtynėse Zubraus įvartis ir rezultatyvus perdavimas (visi rezultatai, video)

Devintą įvartį 47–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei keturioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ klubas šeštadienį 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) nugalėjo Karolinos „Hurricanes“ ekipą ir su 97 taškais pakilo į antrąją vietą Rytų konferencijoje.
D.Zubraus džiaugsmas
D.Zubraus džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be 9 įvarčių ir 14 rezultatyvių perdavimų, Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone – 26 baudos minutės.

Beje, šios rungtynės 31 metų puolėjui iš Lietuvos NHL lygoje buvo jubiliejinės – 900-osios.

Šeštadienio rungtynėse D. Zubrus tapo pirmojo įvarčio (13:13) autoriumi, o po jo rezultatyvaus perdavimo trečiajame kėlinyje (47:34) įvarčiu pasižymėjo Zachas Parise'as.

Per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:15) lietuvis 5 kartus metė į varžovų vartus, išvengė baudos minučių ir blokavo vieną varžovo metimą.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Patrikas Eliašias (18:18) bei Davidas Clarksonas (58:28).
„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus bei 109–ą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.