Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejiniame kovų turnyre į ringą lips ir moterys

Turnyro metu bus paminėtas sporto klubo „Titanas“ dvidešimtmetis
Organizatorių nuotr. / Turnyro metu bus paminėtas sporto klubo „Titanas“ dvidešimtmetis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šių metų spalio 9 dieną Kauno sporto halėje įvyks kovų turnyras pagal Muay Thai ir K–1 taisykles – „Ernesto Hoost taurė“. Daugkartinio pasaulio čempiono pagal K–1 taisykles Ernesto Hoost garbei rengiamame turnyre susikaus kovotojai iš Lietuvos ir Olandijos. Iš viso įvyks 10 dvikovų, o vienoje iš jų kovos moterys.

Turnyro metu bus paminėtas ir sporto klubo „Titanas“ dvidešimtmetis. Prieš dvidešimt metų įsikūręs klubas išaugino ne vieną kovotoją, kuris yra tapęs Lietuvos, Europos bei pasaulio čempionu.

Klubas prezidentas Marius Misiūnas atsakė į keletą klausimų besiruošiant turnyrui.

– Esate klubo „Titanas“ įkūrėjas, prezidentas bei treneris. Klubas spalio 9 dieną švęs 20–ties metų jubiliejų. Ar daug kas pasikeitė per duos dvidešimt metų, kai įsikūrė šis klubas?

– Tikroji klubo įkūrimo diena yra spalio 11, tačiau dėl žmonių, kurie organizuoja šį turnyrą spalio 9 d., gimtadienį švęsime kiek anksčiau. Per du dešimtmečius pasikeitė pavardės tų kovotojų, kurie garsina klubą, bet nepasikeitė tie žmonės, kurie tuos kovotojus rengia. Pagrindinis pasikeitimas tas, kad dabar mąstome kaip suaugę, nes 20 metų jaunuolis jau yra pilnametis.

– „Titano“ kovotojai yra tapę įvairių turnyrų prizininkais bei nugalėtojais. Ar galime teigti, kad šis klubas yra  vienas stipriausių Lietuvoje ir jį galima vadinti „čempionų namais“?

– Niekada negali vadintis pačiu stipriausiu. Kai taip pavadina kiti, tai yra malonu, tačiau to nesureikšminu. O tai, kad „Titanas“ yra „čempionų namai“ – gryna tiesa, nes klube turime ir Lietuvos, ir Europos, ir pasaulio čempionų.

– Spalio 9–ąją vyksiančiame renginyje Lietuvos kovotojai susikaus su Olandijos atstovais. Kaip vertinate lietuvių galimybę pasipriešinti olandams?

– Mes nesiruošiame pasipriešinti, mes rengiamės juos nugalėti. Tačiau bus nelengva, nes olandai yra vieni stipriausių kovotojų pasaulyje.

– Turnyras vyks Ernesto Hoost taurei laimėti. Ar asmeniškai yra tekę susitikti su šiuo garsiu kovotoju ir ar yra tekę stebėti jo kovų? Kokį įspūdį Jums yra padaręs šis kovotojas?

– Su Ernestu Hoost man yra tekę susitikti K–1 varžybose Japonijoje. Mačiau jį dar dalyvaujantį varžybose kaip kovotoją, taip pat mačiau jį jau trenerio amplua. Jis man padarė didelį įspūdį kaip kovotojas, treneris, meistras ir kaip žmogus. Ne be reikalo jis turi pravardę „Mister Perfect“. Tai kuklus, geras bei rimtas žmogus.

Kovotojų sąrašas:


1. L. Jakimova vs J. Jedrzejczk (57kg)
2. D. Danyla vs K. Wollie (65–67kg)
3. T. Aleksonis vs M.Groenberg (70 kg)
4. E. Norkeliūnas vs C.Simson (75 kg)
5. E. Dapkus vs M.Zaalman (76 kg)
6. V. Valančius vs C.Blackman (78 kg)
7. K. Liukaitis vs L.Miedema (86 kg)
8. T. Levickas vs Y.Quabaa (81 kg)
9. M. Sakalauskas vs Dwight (+100 kg)
10. ............... vs L. Buursma (+ 100kg)


Kovos vyks spalio 9 d. Kauno sporto halėje. Renginio pradžia – 18 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką