2015 06 05

Justinas Kinderis ir Lukas Kontrimavičius – Baltarusijos čempionato finale

Minske prasidėjo atvirasis Baltarusijos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Pirmąją turnyro dieną vyko vyrų atrankos varžybos, kurių barjerą sėkmingai įveikė abu lietuviai - Justinas Kinderis ir Lukas Kontrimavičius.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Atrankos A grupėje J. Kinderis surinko 1119 taškų ir užėmė pirmąją vietą. 2013 metų pasaulio čempionas buvo trečias fechtavimo rungtyje, aštuntas – plaukimo ir septintas – kombinuotoje bėgimo ir šaudymo.

B grupėje L. Kontrimavičius surinko 1076 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Fechtavime lietuvis buvo 11-as, plaukime – 7-as, kombinuotoje rungtyje – 8-as.

Merginų varžybose atrankos etapas nebuvo rengiama, todėl finale dalyvaus visos į Minską atvykusios Lietuvos atstovės – Gintarė Venčkauskaitė, Karolna Gužauskaitė, Lina Batulevičiūtė ir Vilma Juchnevičiūtė.