2016 04 17

Justinas Kinderis pasaulio taurės etape liko šeštas

Kečkemete (Vengrija) vykstančio 2016 metų pasaulio taurės IV etapo vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 6-ąją vietą.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Plaukimo rungtyje lietuvis distanciją įveikė per sau įprastas 2 min. 9,34 sek. (30 vieta tarp 36 finalo dalyvių) ir pelnė 312 taškų. Aukštyn šoktelėti pavyko fechtavimosi rungtyje, kurioje vilnietis laimėjo 21 kovą iš 35 (6 vieta) ir savo sąskaitą papildė 226 taškais. Dar 2 taškus pavyko pelnyti papildomame fechtavimosi etape.

Jojimo rungtyje lietuvis surinko solidžius 293 taškus iš 300 galimų ir prieš kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį nuo pirmavusio prancūzo Gauthiero Romani buvo atsilikęs 20 sek.

Bėgdamas ir šaudydamas J.Kinderos distanciją įveikė per 11 min. 14,35 sek. (8 vieta; 626 taškai), o bendrojoje įskaitoje pakilo į 6-ąją vietą. Iš viso finale lietuvis surinko 1459 taškus.

Varžybų nugalėtoju tapo britas Jamesas Cookas (1491), už nugaros palikęs du vengrus – Adamą Marosi (1486) ir Bence Demeterį (1481).

Varžybos Vengrijoje buvo paskutinis pasaulio taurės atrankos etapas. Turnyro finalas vyks gegužės 6-8 dienomis Sarasotoje (JAV).