2014 09 04

Justinas Kinderis pateko į pasaulio čempionato finalą

Varšuvoje ketvirtadienį įvyko 2014 metų pasaulio čempionato vyrų atrankos varžybos. Jų barjerą iš 2 lietuvių įveikė tik pasaulio čempiono titulą ginantis Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Atrankos C grupėje J. Kinderis po plaukimo rungties buvo 19-as, o fechtavime užėmė 9-ąją vietą ir bendrojoje įskaitoje pakilo į 12-ąją poziciją.

Savo stiprioje rungtyje – begime ir šaudyme – pasaulio čempionas be vargo prasibrovė į pirmąjį aštuntuką ir užsitikrino vietą finale. Galutinėje C grupės įskaitoje J. Kinderis surinko 1181 tašką ir liko ketvirtas (1 ir 6 vietas šioje grupėje skyrė vos 2 sekundės).

Antrasis lietuvis – Lukas Kontrimavičius – varžėsi A grupėje. Fechtavime jis buvo 13-as, plaukime – 14-as, kobinuotoje rungtyje – 9-as, bet bendrojoje grupės įskaitoje to užteko tik 15 vietai užimti. Tarp visų atrankos dalyvių L. Kontrimavičius (1158 taškai) užėmė 43 vietą ir į finalą nepateko.

Penktadienį Lenkijos sostinėje vyks moterų varžybų finalas, kuriame dalyvaus Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Šeštadienį J. Kinderis kovos vyrų finale, o sekmadienį L.  Asadauskaitė-Zadneprovskienė su J. Kinderiu išbandys jėgas mišrių estafečių varžybose.