2015 07 01

Justinas Kinderis pateko į pasaulio čempionato finalą

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate Berlyne trečiadienį į kovą stojo vyrų asmeninių varžybų dalyviai. Į finalą pateko Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

L. Kontrimavičius pateko į atrankos A grupę, kurioje po plaukimo rungties buvo 15-as. Tuo metu J. Kinderis su kitais B grupės dalyviais varžėsi fechtavimosi rungtyje ir joje užėmė 11-ąją vietą.

Fechtavimosi rungtyje L. Kontrimavičius laimėjo 10 kovų, savo grupėje liko 26-as ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į 24-ąją vietą. Po 2 rungčių lietuvis buvo surinkęs 492 taškus.

J. Kinderis plaukdamas B grupėje užėmė 18-ąją vietą, o bendrojoje įskaitoje po 2 rungčių turėjo 541 tašką ir užėmė 12-ąją poziciją.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje abu lietuviai pagerino pozicijas, bet į finalą prasibrovė tik J. Kinderis.

L. Kontrimavičius rungtyje užėmė 14-ąją vietą, o bendrojoje A grupės įskaitoje liko 21-as. Lietuvis iš viso surinko 1029 taškus.

J. Kinderį prieš kombinuotąją rungtį nuo kelialapį į finalą garantuojančią 8-ąją vietą užėmusio lenko Michalo Gralewskio skyrė 19 sek., tačiau tai netapo problema. Lietuvis prasimušė į pirmąjį aštuntuką ir finišavo kartu su visa grupe 2-8 vietas užėmusių sportininkų – 2-ąją vietą nuo 8-osios skyrė tik 3 sek.

Iš viso atrankos varžybose J. Kinderis surinko 1158 taškus ir grupėje užėmė 6-ąją vietą.