2010 06 06

Justinui Kinderiui – pasaulio taurės šiuolaikinės penkiakovės varžybų etapo sidabras

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančio penktojo pasaulio taurės etapo varžybų vyrų finale šeštadienį sidabro medalį iškovojo Justinas Kinderis, surinkęs 5748 taškus.
J.Kinderis pasipuošė sidabru
J.Kinderis pasipuošė sidabru / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos sportininkas fechtavimosi rungtyje pelnė 856 taškus, plaukime 1268, jojime – 1180, krose bei šaudyme – 2444.

Aukso apdovanojimo savininku tapo rusas Ilja Frolovas (5752 tšk.), o bronza tenkinosi italas Riccardo De Luca (5740 tšk.).

Penktoji vieta finale atiteko Edvinui Krungolcui (5652 tšk.; fechtavimasis – 856 tšk., plaukimas – 1244 tšk., jojimas – 1196 tšk., krosas ir šaudymas – 2356 tšk.), aštuntas liko Andrejus Zadneprovskis (5616 tšk.; fechtavimasis – 904 tšk., plaukimas – 1324 tšk., jojimas – 1084 tšk., krosas ir šaudymas – 2304 tšk.), o Tomas Makarovas liko paskutinis – 36–as (4404 tšk.; fechtavimasis – 904 tšk., plaukimas – 1268 tšk., jojimas – 220 tšk., krosas bei šaudymas – 2012 taškų).