2014 05 11

Kauno mariose vyko atkakli kova kreiserinių sportinių jachtų „RS-280“ klasėje

Savaitgalį Kauno mariose sezoną pradėjo greičiausios ir manevringiausios Lietuvoje pagamintos kreiserinės sportinės jachtos – „RS-280“ klasė. Po atkaklios kovos pergalę šventė kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama „Arabela-AG Baltic“ komanda.
Kreiserinės sportinės jachtos – „RS-280“ klasės varžybos
Temos: 2 Regata Jachta

Didžiausią konkurenciją čempionams sudarė „Raganosis-Eltel“ komanda vadovaujama kapitono Sauliaus Pajarsko. Ši komanda kartu su nugalėtojais gavo po 4 baudos taškus, tačiau pagal bendrus plaukimų rezultatus liko antra.

Trečiąją vietą su 6 baudos taškais užėmė „Horno“ jachta, kurios kapitonu yra Šarūnas Abraitis.

Kartu su „RS-280“ taurės varžybomis startavo jau tradicine tapusi „Žurnalistų regata“. Pirmame etape geriausiai sekėsi „Vėjo3“ komandai plaukusiai jachta „Raganosis-Eltel“ (kap. S. Pajarskas).

Antrąją vietą iškovojo puikiai pasirodžiusi „Delfi“ komanda su jachta „Hornas“ (kap. Š. Abraitis), trečią vietą užėmė „Verslo žinios“ ekipa plaukusi jachta „Arabela-AG Baltic“ (kap. R. Šiugždinis).

Šiemet profesionalų „RS-280“ taurėje, vietoje tradicinių 7, planuojama įveikti net 13 etapų, kuriuose įvyks 38 įskaitiniai plaukimai.

Spalio 18 d. komandos bus suskirstytos į dvi kvalifikacines grupes ir rungsis „Medal race“ varžybose, po kurių paaiškės visas prizines vietas užimsiančios komandos.