2014 07 08

Ketvirtą „Tour de France“ etapą laimėjo Marcelas Kittelis, Ramūnas Navardauskas – 173-as

Vokietijos dviratininkas Marcelas Kittelis laimėjo jau trečiąjį iš keturių pasibaigusių šių metų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ etapų. Ramūnas Navardauskas šį kartą užėmė tik 174-ąją vietą.
Marcelas Kittelis
Marcelas Kittelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

163,5 km distancijos finiše spurtavęs M.Kittelis tik finiše spurtu aplenkė jam ant kulnų mynusius dviratininkus. Tą patį laiką finiše užfiksavo net 98 dviratininkų grupė.

Nepaisant pergalės, M.Kittelis bendrojoje įskaitoje užima tik 147-ąją vietą ir nuo lyderio Vincezno Nibali atsilieka 19 min. 50 sek. Tuo tarpu antrajame etape laimėjęs ir geltonus lyderio marškinėlius vilkintis italas V.Nibali šįkart finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 24-ąją vietą.

To užteko, kad italas liktų bendrosios įskaitos lyderiu, tuo tarpu R.Navardauskas po keturių etapų klasifikuojamas 178-as ir nuo lyderio atsilieka 24 min. ir 9 sek.

Bendrojoje taškų įskaitoje R.Navardauskas užima 8-ąją vietą (38 tšk.), o lyderiai čia yra slovakas Peteris Saganas (158 tšk.), M.Kittelis (135 tšk.) ir prancūzas Bryanas Coquard'as (121 tšk.).