2010 06 28

Ketvirtąjį RS-280 buriavimo čempionato etapą laimėjo Arabela

Savaitgalį Kauno mariose vykusį ketvirtąjį RS-280 buriavimo čempionato ASUS taurei laimėti etapą laimėjo „Arabelos“ įgula, vadovaujama kapitono Raimondo Šiugždinio. Etapo metu įgulos įgytas stabilumas – tikro meistriškumo įrodymas: iš penkių plaukimų keturis kartus „Arabela“ finišavo antra ir vieną kartą pirma.
„Arabela“ laimėjo trečią etapą
„Arabela“ laimėjo ketvirtą etapą. / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 „Arabela“

Čempionato lyderiai „Raganosio“ jachtos buriuotojai, vadovaujami kapitono Sauliaus Pajarsko, laimėjo pirmuosius du plaukimus, du kartus finišavo trečioje vietoje ir vieną kartą buvo penkti. Surinkę 13 baudos taškų, ketvirtajame čempionato etape jie užėmė antrą vietą.

Trečią vietą etape užėmė kapitono Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“, kuri per penkis plaukimus surinko 15 baudos taškų.

Jachta „RA“, vadovaujama kapitono Gintauto Kalaušio, laimėjo paskutinį plaukimą, o etape užėmė ketvirtą vietą.

Po keturių plaukimų čempionato ASUS taurei laimėti lyderiauja „Raganosio“ įgula (26 baudos taškai), ji septyniais taškais lenkia „Arabelos“ buriuotojus.

Trečioje vietoje – „Levante“, turinti 44 baudos taškus.

Penktasis RS-280 buriavimo čempionato etapas vyks liepos 23–25 dienomis Kuršių mariose. Tai bus ir tradicinės RS-280 taurės varžybos. Šį etapą sudarys net 9 plaukimai.