Ketvirtasis Dainiaus Zubraus įvartis NHL pirmenybėse

Dainiaus Zubraus ataka.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainiaus Zubraus ataka.
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtąjį įvartį dvidešimt šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (74 tšk.) klubas penktadienį namuose 4:3 (1:0, 0:3, 3:0) įveikė Rytų konferencijos autsaiderius Toronto „Maple Leafs“ (47 tšk.) ledo ritulininkus.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio pirmajame kėlinyje (13:20) arenos šeimininkai pirmavo 1:0. Per 20 (19:52) žaidimo minučių jis dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be keturių pelnytų įvarčių, D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 8 rezultatyvūs perdavimai ir 10 baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė Deanas McAmmondas (56:56), Travisas Zajacas (59:16) bei Jay'us Pandolfo (59:41).

Šiaurės Rytų diviziono autsaiderės Toronto komandos gretose įvarčiais antrajame kėlinyje pasižymėjo Tomašas Kaberle (23:39), Lee Stempniakas (30:23) ir Rickardas Wallinas (36:09).