2010 03 15

KHL klubas nubaustas milijono rublių bauda už sirgaliaus išpuolį prieš vartininką (video)

Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) klubas Jekaterinburgo „Avtomobilist“ nubaustas milijono rublių (86 tūkst. litų) pinigine bauda už incidentą per savaitgalį vykusias atkrintamųjų varžybų rungtynes su Ufos „Salavat Julajev“ komanda.
Vartininkas V.Kolesnikas nukentėjo nuo sirgaliaus išpuolio
Vartininkas V.Kolesnikas nukentėjo nuo sirgaliaus išpuolio / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Kaip skelbia oficiali lygos interneto svetainė, pirmame kėlinyje „Avtomobilist“ sirgalius ledo ritulio lazda stipriai trenkė atsarginiam „Salavat Julajev“ vartininkui Vitalijui Kolesnikui per galvą.

KHL pranešime teigiama, kad „Avtomobilist“ klubas nepasirūpino rungtynių saugumu, todėl sirgaliai netrukdomi priėjo prie varžovų atsarginio suolo. Jeigu toks incidentas pasikartotų, Jekaterinburgo klubui grėstų pašalinimas iš KHL.

Ufos ekipos oficialiame interneto puslapyje pasirodė reikalavimas ketvirtą aštuntfinalio serijos mačą pirmadienį su „Avtomobilist“ žaisti be varžovų, tačiau KHL šio prašymo nepatenkins.

Tiesa, spaudoje pasirodė skirtingų šio incidento versijų. Vienur teigiama, kad sirgalius persisvėrė per skiriamąjį stiklą ir iš pradžių keletą kartų trenkė vartininkui ranka, o paskui čiupo vartininko lazdą ir triskart trenkė žaidėjui per galvą.

Kitur teigiama, kad konfliktas prasidėjo žodžių mūšiu, o paskui „Salavat Julajev“ komandos masažuotojas lazda trenkė sirgaliui. Pastarasis atėmė lazdą, norėjo trenkti masažuotojui, tačiau pataikė į galvą V.Kolesnikui.

Po incidento 17-ą pirmo kėlinio minutę rungtynės buvo nutrauktos, o nesužaistos minutės pridėtos prie antro kėlinio. „Avtomobilist“ laimėjo dvikovą 4:3 ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.