2010 05 18

Konovalovas devintajame lenktynių „Giro d'Italia“ etape buvo 130-as

Prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Giro d'Italia“ devintajame etape pirmadienį komandos „Cervelo Test Team“ narys Ignatas Konovalovas finišavo 130-as ir bendrojoje įskaitoje iš 152-osios vietos nukrito į 154-ąją.
Devintojo etapo epizodas
Devintojo etapo epizodas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas 187 km distancijos finiše puspenktos minutės pralaimėjo lyderių grupei, kurios priekyje finišavo australas Matthew Harley Gossas.

Bendrojoje lenktynių įskaitoje I.Konovalovą nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio Aleksandro Vinokurovo iš Kazachstano skiria jau 1 valanda 10 minučių bei 11 sekundžių.