Simona Krupeckaitė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Simona Krupeckaitė
Šaltinis: BNS
0

Trečiąjį planetos dviračių treko pirmenybių Lenkijoje apdovanojimą – antrąjį bronzos medalį – šeštadienį iškovojo pasaulio čempionė bei rekordininkė Simona Krupeckaitė, 200 m sprinto rungtyje kovoje dėl trečiosios vietos dukart (11,277 sek. ir 11,524 sek.) aplenkusi ketvirtojoje pozicijoje likusią baltarusę Olgą Panariną.

Čempionės titulą apgynė bei ketvirtą pasaulio čempionato sprinto rungties aukso medalį per savo karjerą iškovojo britė Victoria Pendleton, finale dusyk (11,897 sek. ir 11,714 sek.) aplenkusi bei kartą pralaimėjusi (11,665 sek.) antrąją vietą užėmusiai olandei Willy Kanis.

Beje, būtent Olandijos dviratininkei pusfinalyje abusyk (12,305 sek. ir 11,594 sek.) pralaimėjo S. Krupeckaitė, o būsimoji čempionė (11,813 sek. ir 11,942 sek.) nugalėjo O. Panariną.