Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kryžminėje apklausoje Oscaras Pistoriusas neigė kabinėjęsis prie Reevos Steenkamp

Oscaras Pistoriusas teisme
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Oscaras Pistoriusas teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį duodamas parodymus savo merginos Reevos Steenkamp nužudymo byloje Pietų Afrikos Respublikos bėgikas Oscaras Pistoriusas neigė kabinėjęsis ar kaip nors blogai elgęsis su ja, rašo BBC.

Kryžminę apklausą pradėjęs bylos kaltintojas siekia pavaizduoti O.Pistoriusą kaip egocentrišką vyrą, kuris pernelyg aplaidžiai elgėsi su ginklais.

27 metų O.Pistoriusas neigė tyčia nužudęs R.Steenkamp. Jis sako palaikęs ją plėšiku, įsibrovusiu į jo namus Pretorijoje, ir netyčia paleidęs kulkas į duris.

Tuo tarpu prokurorai tvirtina, kad bėgikas pernai vasario 14 dieną tyčia per vonios duris nušovė savo merginą, su kuria prieš tai susikivirčijo.

O.Pistoriusui už 29 metų manekenės R.Steenkamp nužudymą gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Ketvirtadienį kryžminėje apklausoje O.Pistoriusas sakė nenorėjęs nuspausti gaiduko.

Tuo tarpu pagrindinis kaltintojas Gerrie Nelas jį apkaltino savanaudiškumu, aplaidumu ir melavimu. Jo atsiprašymą teisme jis pavadino „spektakliu“.

Prokuroras Gerrie Nelas, dėl savo intensyvių apklausų užsitarnavęs bulterjero pravardę, siekė parodyti, kad per 3 mėnesius trukusius santykius su R.Steenkamp sportininkas galvojo tik apie save ir blogai elgėsi su savo mergina.

O.Pistoriusas sakė niekada nešaukęs ant R.Steenkamp ar kitų savo merginų.

Kryžminės apklausos metu jis pasakė, kad išvis neketino spausti gaiduko, net ir į įsibrovėlį.

„Tai buvo nelaimingas atsitikimas. Nebuvo laiko net pagalvoti“, – drebančiu balsu sakė O.Pistoriusas.

Prokuroras Gerrie Nelas, dėl savo intensyvių apklausų užsitarnavęs bulterjero pravardę, siekė parodyti, kad per 3 mėnesius trukusius santykius su R.Steenkamp sportininkas galvojo tik apie save ir blogai elgėsi su savo mergina.

Teisme buvo perskaitytos žinutės, kurias R.Steenkamp siuntė O.Pistoriusui. Vienoje ji rašė: „Nuo tada, kai grįžome iš Keiptauno, tu nuolat prie manęs kabinėjiesi.“

Komentuodamas žinutę O.Pistoriusas sakė: „Nemanau, kad nuolatos prie jos kabinėjausi – galbūt tuo metu mūsų santykiams buvo sunkus laikotarpis.“

Jis taip pat neigė rėkęs ant savo merginų, kaip kad teisme anksčiau liudijo jo buvusi draugė Sam Taylor.

Kalbėdamas apie vieną incidentą, kai restorane paleido šūvį, sportininkas tvirtino nežinojęs, kad ginklas buvo užtaisytas, ir sakė nespaudęs gaiduko, o ginklas iššovė pats.

G.Nelas tai pavadino stebuklu ir apkaltino O.Pistoriusą neatsakingumu ir melavimu.

Sportininkas pripažino, kad ginklą laikė spintelėje prie lovos, o ne saugesnėje vietoje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką