Kuklūs Lietuvos gimnasčių rezultatai pasaulio čempionate Prancūzijoje

Rusė Daria Kondakova
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rusė Daria Kondakova
Šaltinis: BNS
0

Prancūzijoje vykstančios planetos meninės gimnastikos pirmenybės prasidėjo medalių dalybomis atskirose rungtyse, tačiau Lietuvos atstovės šiose varžybose yra autsaiderių gretose.

Pratime su lanku 86-ąją vietą užėmė Neda Šerniūtė (23,325 balo), Modesta Kudzmanaitė (23,100) buvo 92-a, o Ugnė Markevičiūtė (21,450) tenkinosi 113-ąja pozicija.

Pasaulio čempione šiame pratime tapo rusė Jevgenija Kanajeva (29,300), aplenkusi tautietę Dariją Kondakovą (29,050) bei Netą Rivkin (28,000) iš Izraelio.

Pratime su kamuoliu N. Šerniūtė (22,700) užėmė 85-ąją vietą, Brigita Kreivytė (21,050) buvo 110-a, o Modesta Kudzmanaitė (19,950) liko 118-a.

Antrojo aukso medalio savininke čempionate šiame pratime tapo rusė J. Kanajeva (29,600), antrasis sidabro apdovanojimas įteiktas rusei D. Kondakovai (29,325), o bronza tenkinosi baltarusė Liubov Čekasina (28,450).