2010 05 18

Latviai pasirodymą planetos ledo ritulio pirmenybėse baigė pralaimėjimu

Antrąja pergale pasaulio ledo ritulio čempionato Vokietijoje šešių ekipų E grupės varžybas baigė ir laikinai į ketvirtąją vietą pakilo Baltarusijos (5 tšk.) rinktinė, pirmadienį 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikusi trečiojoje pozicijoje esančius Danijos (6 tšk.) ledo ritulininkus.
Paskutinėse rungtynėse Latvijos rinktinė nusileido čekams
Paskutinėse rungtynėse Latvijos rinktinė nusileido čekams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andrejus Stasas (36:31) bei Michailas Stefanovičius (57:49), pralaimėjusiems – Larsas Elleris (00:38).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6. Slovakija 4 1 0 0 3 7:16 3

F grupės autsaiderių mače antrą pergalę iškovojo Čekijos (6 tšk.) ekipa, 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) nugalėjusi ketvirtuoju pralaimėjimu grupėje čempionatą baigusius Latvijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Tomašas Rolinekas (22:21 ir 37:51), vienu – Romanas Červenka (52:51). Vienintelio įvarčio autorius latvių gretose – Sergejus Pečura (52:05).

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6. Latvija 5 1 0 0 4 10:16 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Vokietijoje ketvirtfinalį.