-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 10 31

Ledo ritulio čempionate – įspūdinga Elektrėnų SC „Poseidono“ pergalė

Vilniuje, Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Rytų – Centro diviziono „A“ rungtynėse Elektrėnų SC „Poseidono“ komanda tik po atkaklios kovos įveikė Vilniaus „Vanvitos“ ekipą rezultatu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1).
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Emocingose ledo kautynėse Elektrėnų komandos spalvas gynė Lietuvos rinktinės narys Egidijus Bauba, kuris pelnė pirmąjį savo komandos įvartį.

Visose rungtynėse pirmavę SC „Poseidono“ ledo ritulininkai atlaikė varžovų šturmą per paskutiniąsias 10 minučių, kuomet po Vitalijaus Sevruko įvarčio „Vanvitos“ atsilikimas sumažėjo iki minimumo. Elektrėnų klubas šventė pirmąją pergalę sezone, „Vanvita“ ir toliau lieka be pergalių.

Vilniaus „Vanvita“ – Elektrėnų SC „Poseidonas“ 3:4 (1:2, 1:0, 1:2).

„Vanvita“: Modestas Kieras, Vadimas Jakuta, Vitalijus Sevrukas po 1 įvartį.

SC „Poseidonas“: Egidijus Bauba, Andrejus Simankovas, Andrejus Prichodko, Andrius Poškus po 1 įvartį.

Centro diviziono „B“ grupėje Kauno „Bizonų“ ir Kauno „Rest turo“ komandų dvikovoje prireikė baudinių serijos, po kurios rezultatu 7:6 (1:3, 0:2, 5:1, 0:0,1:0) „Rest turas“ išplėšė pergalę.

Nugalėtojai tik paskutiniajame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą savo naudai, o bulitų serijos metu komandai pergalę lėmė taiklus Sauliaus Gutausko smūgis.

Kauno „Bizonai“ – Kauno Rest turas“ 6:7 (3:1, 2:0, 1:5, 0:0, 0:1).

„Bizonai“: Michailas Starkovas, Darius Garlinskas po 2, Gintaras Skorobogatovas, Giedrius Kazlauskas po 1 įvartį.

„Rest turas“: Laimis Mitkus 3, Saulius Gutauskas 2, Virginijus Spaičys, Algirdas Domarkas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kėdainių LRK                  3 2 0 0 1  15:10  6
2. Kauno LRK                     1 1 0 0 0  3:1    3
3. Elektrėnų „Poseidonas“        2 1 0 0 1  8:8    3
4. Kauno „Charlie Pizza“         2 1 0 0 1  7:12   3
5. Vilniaus „Vanvita“            2 0 0 0 2  8:10   0

Rytų diviziono „B“ grupėje trečiąją pergalę iš eilės sezone iškovojo Vilniaus „Ice Wind“ komanda, kuri rezultatu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikė pop muzikos žvaigždės Gabrieliaus Liaudansko „Svaro“ vedamą Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

Nerezultatyvioje dvikovoje „Ice Wind“ savo pranašumą įrodė tik iki dvikovos pabaigos likus šiek daugiau nei trims minutėms po Jurijaus Garenčikovo įvarčio.

Vilniaus „Ice Wind“ - Vilniaus „Hockey punks“ 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

„Ice Wind“: Sergejus Rusakovas, Jurijus Garenčikovas po 1 įvartį.
„Hockey punks“:  Ernestas Čepulis 1 įvartis.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           2 2 0 0 0  7:5  6
2. Vilniaus „Ober-Haus“          2 1 0 0 1 11:9  3
3. Vilniaus „Hockey Punks“       3 1 0 0 2 10:8  3
4. Vilniaus „Vilkai“             2 1 0 0 1  6:9  3
5. Vilniaus „Meteoras“           1 0 0 0 1  4:7  0

Nepaisant šios nesėkmės „Bizonai“ išsaugojo pirmąją diviziono vietą.

Centro diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“               3 2 0 1 0   35:11  7
2. Jonavos „Week on Wings“       3 2 0 0 1  22:28   6
3. Kauno „Monstrai“              3 1 0 0 2   14:17  3
4. Kauno „Velniai“               2 1 0 0 1  11:15   3
5. Kauno „Rest turas“            1 0 1 0 0   7:6    2
6. Marijampolės „Sūduva“         0 0 0 0 0   0:0    0
7. Kauno „Crazy puck“            2 0 0 0 2   7:17   0

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?