2010 11 23

Ledo ritulio rungtynėse – 42 baudiniai

Vokietijos ledo ritulio aukščiausiame divizione rungtynių nugalėtojas paaiškėjo... tik po 42 baudinių. Tiek baudos smūgių prireikė dviejų Miuncheno komandų – „EHC Munchen“ ir „Straubing Tigers“ – dvikovoje.
Ledo ritulys
Ledo ritulys / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trys rungtynių kėliniai baigėsi lygiosiomis – 4:4. per pratęsimą nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo, tad nugalėtojas turėjo paaiškėti po baudinių serijos.

Tačiau ir čia ekipoms Fortūna šypsojosi (tiksliau – nesišypsojo) vienodai. Po 20 kiekvienos komandos smūgio rezultatas ir toliau buvo lygus – 8:8. 21–asis „EHC Munchen“ bandymas nebuvo sėkmingas, o Ericas Meloche sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką – galutinę pergalę 9:8 iškovojo „Straubing Tigers“ ledo ritulininkai.

Vokietijos ledo ritulio lygoje EHC klubas užima 6–ąją, o „Tigers“ – 7–ąją vietą.

Oficialiai apie šį baudinių rekordą pranešusi Tartautinė ledo ritulio federacija primena, kad iki šiol ilgiausia baudinių serija tarpvalstybinėse rungtynėse buvo užfiksuota 2002 metais pasaulio jaunimo čempionate, kai žaidė Baltarusijos ir Prancūzijos rinktinės: tada nugalėtojui išaiškinti prireikė 26 baudinių. O NHL baudinių rekordas gyvuoja nuo 2005–ųjų – tada Vašingtono „Capitals“ ir Niujorko „Rangers“ rungtynėse ekipos mušė 30 baudinių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams