2011 06 15

Lietuviai sėmė medalius plaukimo su pelekais pasaulio taurės etape

Lince (Austrija) vykusiame šeštajame pasaulio plaukimo su pelekais taurės etape įspūdingai pasirodė Lietuvos sportininkai, į gimtinę parvežę net 7 medalius.
Lina Pleskytė ir Ričardas Eimontas.
Lina Pleskytė ir Ričardas Eimontas / Asm. arch. nuotr.

Net tris aukso apdovanojimus iškovojo Lina Pleskytė (Kauno plaukimo mokykla), kuri buvo nepralenkiama 50, 100 ir 200 metrų plaukimuose.

Du kartus pasaulio taurę jau laimėjusi sportininkė, 2009–2010 metų tarptautinės klasės sporto meistrė, iškovojo teisę dalyvauti pasaulio taurės finalo varžybose šių metų rudenį Kinijoje. Šiose varžybose L.Pleskytė turės galimybę trečią kartą triumfuoti pasaulio taurės varžybose.

Vieną aukso medalį (100 m plaukimo rungtyje) jaunių grupėje pridėjo Jevgenija Pronkul. Klaipėdos „Gintaro“ auklėtinė dar pelnė ir du sidabro apdovanojimus (50 ir 200 m plaukimo rungtyse).

Paskutinį medalį Lietuvai pelnė Ričardas Eimontas. Jaunių grupėje 200 metrų plaukime dalyvavęs Kauno plaukimo mokyklos auklėtinis pagerino Lietuvos jaunių rekordą ir pasipuošė bronza.