Lietuviai tęsia kovą dėl medalių Europos stalo teniso čempionate

Stalo teniso raketė
„15min” nuotr. / Stalo tenisas
Šaltinis: BNS
0

Europos stalo teniso pirmenybių Čekijoje vyrų vienetų varžybų atrankos etapą sėkmingai įveikė bei kovą dėl medalių tęs du lietuviai iš keturių.

Kęstutis Žeimys kvalifikacijoje trečiadienį 4:0 (11:4, 11:8, 11:5, 12:10) nugalėjo bei antrajame (1/64 finalo) rate susitiks su švedu Jensu Lundqvistu.

Alfredas Udra atrankos mače 4:0 (11:5, 11:4, 11:8, 11:4) sutriuškino Moldovos atstovą Michajų Adamą bei ketvirtadienį pirmadienį dėl vietos antrajame etape kovos su turnyro šeimininku Antoninu Gavlašu.

Kiti du Lietuvos stalo tenisininkai čempionate pasitraukė iš kovos dėl medalių vienetų varžybose. Trečiadienį Tomas Mikutis po atkaklios kovos 3:4 (11:4, 8:11, 11:6, 11:8, 3:11, 6:11, 10:12) pralaimėjo Moldovos sportininkui Vladimirui Semipeadniui, o Matas Vilkas nesugebėjo pasipriešinti baltarusiui Aleksandrui Kučiukui – 0:4 (4:11, 2:11, 3:11, 5:11).

Dvejetuose – skirtinga sėkmė

Pergale vyrų dvejetų varžybas pradėjo Kęstutis Žeimys bei Matas Vilkas, kurie kvalifikacijos rate 3:2 (9:11, 11:5, 9:11, 11:7, 11:3) nugalėjo Kosovo sportininkų Linoro Citaku ir Besarto Domaninku duetą bei šešioliktfinalyje jėgas išbandys mače su švedais Kristianu Karlssonu bei Hampusu Soderlundu.

Tuo tarpu Alfredo Udros bei Tomo Mikučio duetas atrankos etape 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) pralaimėjo velsiečių Ryano bei Stepheno Jenkinsų duetui bei pasitraukė iš tolesnių varžybų.

Velso stalo tenisininkų varžovais šešioliktfinalyje bus kroatai Zoranas Primoracas bei Ivanas Juzbašičius.