2010 10 22

Lietuvis pasižymėjo NHL pirmenybių mače

Dainius Zubrus sužaidė vieną geriausių mačų naujajame Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) sezone. Lietuvis atliko du rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa svečiuose 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus.
D.Zubrus ir jo ekipa patyrė 10-tą nesėkmę
D.Zubrus atliko du rezultatyvius perdavimus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Įvarčius po 32 metų puolėjo perdavimų pelnė Zachas Parise'as (04:20) bei Jasonas Arnottas (34:59), o dar vienu įvarčiu pasižymėjo Mattas Taormina (43:38).

Pats lietuvis per penkiolika su puse (15:33) žaidimo minučių dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei trečiame kėlinyje (51:56) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubrus per 7 reguliariojo sezono mačus pelnė 1 įvartį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 baudos minutės.

Šiose rungtynėse pasižymėjo „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras. Jis atrėmė visus 29 varžovų metimus bei 112-ą kartą per karjerą NHL į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Po antros pergalės Naujojo Džersio ekipa su 5 taškais Rytų konferencijos Atlanto divizione tebėra penkta, o trečią nesėkmę patyrusi Monrealio (7 taškai) komanda Rytų konferencijos Šiaurės Rytų divizione užima trečią vietą.