2011 10 07

Lietuvos akmenslydžio rinktinė Europos čempionato C grupėje iškovojo sidabrą

Lietuvos akmenslydžio rinktinė iškovojo sidabro medalį Europos pirmenybių C grupėje ir užsitikrino kelialapį į pagrindinį Senojo žemyno čempionatą, kuris gruodžio 2-10 dienomis vyks Rusijos sostinėje Maskvoje.
Europos čempionato C grupėje lietuviai iškovojo sidabrą
Europos čempionato C grupėje lietuviai iškovojo sidabrą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Akmenslydis

Ketvirtadienį Danijoje pasibaigusių Europos C grupės akmenslydžio (kerlingo) pirmenybių finale Lietuvos komanda tik po pratęsimo 6:7 nusileido čempione tapusiai Lenkijos ekipai.

Tai pirmasis oficialus Lietuvos akmenslydininkų apdovanojimas, kurį iškovojo komandos kapitonas Tadas Vyskupaitis, žaidėjai Vytis Kulakauskas, Vidas Sadauskas, Mantas Kulakauskas, Laurynas Telksnys bei treneriai Vygantas Zalieckas ir Konstantinas Zadvornovas (Rusija).

Visą savaitę vykusiose pirmenybėse Lietuvos rinktinė atrankos varžybose 10:2 nugalėjo serbus, 11:6 įveikė Liuksemburgą, 7:3 – Graikiją, 11:4 – Slovėniją, 10:2 – Rumuniją bei 8:0 sutriuškino Islandiją, tačiau 5:7 nusileido Turkijos ekipai bei 5:8 – Lenkijos komandai.

Ketvirtadienį papildomame mače dėl vietos finale Lietuvos akmenslydininkai 6:2 nugalėjo Turkijos ekipą ir atsirevanšavo už nesėkmę atrankos varžybose.