2013 02 04

Lietuvos badmintono čempionate lyderiai konkurencijos nesulaukė

Savaitgalį Šakiuose vykusiame 51-ajame Lietuvos asmeniniame badmintono čempionate pergales iškovojo favoritai – kauniečiai Kęstutis Navickas ir Akvilė Stapušaitytė.
Akvilė Stapušaitytė
Akvilė Stapušaitytė / sportoakimirka.lt nuotr.

Vyrų vienetų varžybų finale Kęstutis Navickas per 24 minutes 21:14, 21:14 įveikė čempiono titulą praradusį tauragiškį Povilą Bartušį, o bronza džiaugėsi klaipėdietis Ignas Reznikas, mažajame finale 21:11, 21:16 nugalėjęs kaunietį Luką Litviną.

Moterų vienetų varžybose jau aštuntąjį kartą iš eilės triumfavo olimpietė Akvilė Stapušaitytė, lemiamoje dvikovoje per 33 minutes 21:16, 21:12 įrodė savo pranašumą prieš uostamiesčio badmintonininkę Gerdą Voitechovskają.

Bronza atiteko kaunietei Vytautei Fomkinaitei, kuri mače dėl bronzos 23:21, 18:9 įveikė keturiolikmetę klaipėdietę Gabiją Narvilaitę.

Vyrų dvejetų varžybų finale K. Navicko ir P. Bartušio duetas per 18 minučių 21:15, 21:8 susitvarkė su tauragiškiais Tautvydu Lioranču ir Laurynu Sparnauskiu, o trečioji vieta atiteko klaipėdiečiams Kazimierui Dauskurtui ir Ignui Reznikui, kurie 21:18, 21:9 nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusius uostamiesčio atstovus Aurimą Mizgirį ir Donatą Narvilą.

Moterų dvejetų varžybų lemiamoje dvikovoje V. Fomkinaitės ir A. Stapušaitytės duetas per 22 minutes 21:17, 21:5 nugalėjo klaipėdietes Rebeką Aleksevičiūtę ir Gabiją Narvilaitę, o mače dėl bronzos kovojo dvi laikinosios sostinės poros – Indrė Starevičiūtė ir Ieva Sendžikaitė 21:19, 21:19 palaužė Emilijos Liočaitės ir Erikos Noreikaitės pasipriešinimą.

Mišrių dvejetų varžybose K. Navicko ir A. Stapušaitytės duetas finale per 18 minučių 21:10, 21:8 įrodė savo pranašumą prieš P. Bartušio ir V. Fomkinaitės porą, o dvikovoje dėl bronzos D. Narvilo ir G. Voitechovskajos duetas 21:17, 21:14 įveikė I. Rezniką ir G. Narvilaitę.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius