2013 05 18

Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės antrajame etape liko penkti

2013 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų antrajame etape Čekijoje vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungtyje penktąją vietą tarp 29 ekipažų užėmė Ričardas Nekrošius bei Andrejus Olijnikas.
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pagrindiniame finale Lietuvos atstovai distanciją įveikė per 3 minutes 12,631 sekundės bei aplenkė dvi šeimininkų įgulas (3:13,128 bei 3:13,505), rusus (3:16,548) ir kanadiečius (3:19,091).

Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas (3:09,612), sidabrą pelnė serbai Dejanas Pajičius bei Duško Stanojevičius (3:10,821), o bronza tenkinosi rusai Ilja Medvedevas bei Antonas Riachovas (3:11,675).

Finale R.Nekriošių bei A.Olijniką dar aplenkė Baltarusijos (3:12,591) baidarininkai.