Lietuvos čempionai Europos Lotynų Amerikos šokių čempionate – aštunti

Nugalėtojais tapo Vilniaus „Ratuto“ šokėjai.
„Scanpix“ nuotr. / Vilniaus sportinių šokių klubo „Ratuto“ šokėjai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė iškovojo 8 vietą.
0

Linzo miestre (Austrija) Europos jaunimo Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate (dalyvavo 70 porų) šių metų Lietuvos jaunimo čempionai, Vilniaus sportinių šokių klubo „Ratuto“ šokėjai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė pateko į pusfinalį ir iškovojo aukštą aštuntą vietą, praneša LSŠF.

Kita mūsų šalies pora, Šiaulų klubo „Šypsena" sportininkai – Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė – užėmė 31–32 vietas. Nugalėjo lenkų šokėjai Pawelas Tekiela ir Agnieszka Kaczorowska.

Savaitgalį Kišiniove vykusiame Europos suaugusiųjų 10–ties šokių čempionate (dalyvavo 27 poros iš tiek pat valstybių) Kauno centro sporto mokyklos sportininkai, šių metų šalies čempionato bronzos medalių laimėtojai Edgaras Baltaragis ir Eglė Straleckaitė užėmė 17 vietą.

Europos čempionais tapo danai Bjornas Bitschas ir Ashli Williamson.