2012 09 04

Lietuvos jauniai puikiai pasirodė pasaulio jaunimo jėgos trikovės čempionate

Savaitgalį Lenkijoje vykusiame pasaulio jaunių bei jaunimo jėgos trikovės čempionate sėkmingai startavo Lietuvos atletai.
Lemiamas trečias bandymas
Sunkioji atletika / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg lazdijietis Klaudijus Malevskis spaudimo veiksme tapo aukso medalio laimėtoju – išspaudė 142,5 kg štangą.

Trikovės sumoje atletas liko penktas, surinkęs 545 kg. Nugalėjo 605 kg surinkęs Rusijos sportininkas Sergeevas Andrey.

Taip pat jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, Paulius Pupinis laimėjo tris medalius. Joniškietis atkėlė 250 kg sveriančią štangą ir iškovojo aukso medalį, spaudimo veiksme išspaudė 165 kg ir iškovojo sidabrą, o trikovės sumoje surinko 665 kg ir taip pat iškovojo sidabrą.

Nugalėjo JAV sportininkas Gonzalesas Johnatthanas, kurios sąskaitoje 687,5 kg.

Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 59 kg, rokiškėnas Gediminas Kepenis trikovėje liko septintas tarp dešimties dalyvių, surinkęs 520 kg. Nugalėjo Venesuelos sportininkas Espinoza Tirso, kurio berndra iškelto svorio suma – 637,5 kg.